Microblading

Kaş yapımı güzelliğine önem veren her kadın için çok önemlidir. Çünkü kaşlarımız yüzümüzdeki ifadeyi belli eder. Daha etkileyici bakışlar için kaşların yüzümüze uygun olarak tasarlanması gerekir. Bunun için de kaşlarımızı belirli periyotlarda almak ve aralardaki boşlukları kaş farımız ile doldurmamız gerekir. Ancak bunu her gün tekrarlamak oldukça zordur. Ayrıca yanlış alınmış kaşların sonucunda kaşlarımız küser ve gittikçe seyrelir. Bunun sonrasında kaşlara şekil vermek iyice zorlaşır ve imkansız haller alır.


MICROBLADING KIL TEKNİĞİ İLE KAŞ YAPIMI

Bu işlem kalıcı makyaj boyası ile kıl görünümlü çizgilerin yerleştirilmesi işlemidir. Özetle kaş kıllarının yanına kalıcı makyaj ile kaşlarınızın yönünde ve aynı renkte kalıcı makyaj boyası ile kılların çizilme işlemidir. Ve bu çizgiler karşıdan bakan birisi için anlaşılması imkansız kadar zordur.


Microblading Fiyatları
İzmir de microblading uygulamamızı karşıyaka - atakentte bulunan salonumuzda vermekteyiz. Microblading fiyatları ve detayları için yukarıdaki iletişim bölümünden bize ulaşabilir uzmanlarımızdan microblading fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.